mapa uložna 4ringa-fi15 mm a4 pp opaque exacompta 51191e crna
Artikal :
Šifra artikla:
Jedinica mjere:
KOM
Opis:
MAPA ULOŽNA
Specifikacija:
format: A4; dimenzija: 250x320 mm; 4 ringa; ring fi: 15 mm; kapacitet: 140 listova; hrbat: 20 mm s etiketom; debljina: 0,5 mm; PP